206 5li Motosiklet fırça Seti
206 5li Motosiklet fırça Seti
206 5li Motosiklet fırça Seti

206 5li Motosiklet fırça Seti (206)

0,00
Marka : Muc-Off
Fiyat : ₺2.385,00(KDV Dahil)
:

 

Beş Muc-Off fırçasının tümü kullanışlı bir saklama çantasında:

 

Sinterlenmiş kıl bileşiğine sahip Yumuşak Yıkama Fırçamız, hassas yüzeylere özen gösterirken çerçevenizi ve bileşenlerinizi temizlemek için tasarlanmıştır. Tamamen yeni tasarımı, zorlu koşullarda kaymayan sağlam, darbeye dayanıklı bir tutamağa, geniş alanların hızlı temizlenmesi için büyük boyutlu bir başlığa ve maksimum koruma için kauçuk darbe bölgelerine sahiptir.

Detaylandırma Fırçamız, zincir dişlileri, göbekler ve süspansiyon takozları veya çatal tepeleri gibi diğer dar alanlarda kaydırılması zor kirlere ulaşmak için idealdir. Yeni tasarımı, zorlu koşullarda kaymayan sağlam, darbeye dayanıklı bir tutamağa, dayanıklı naylon kıllara ve hassas yüzeylerde maksimum koruma için kauçuk darbe bölgelerine sahiptir.

Pençe Fırçamız, sert naylon kıllara sahip üçlü fırça başlıkları ve çamur tıkanıklığını gidermek için entegre bir kazıyıcı ile yüksek kaliteli bir yapıya sahiptir. Zincir, kaset ve zincir dişlileri için idealdir ve hatta 10 vitesle uyumludur.

Jant ve Komponent Fırçamız, jantları ve jant tellerini kolaylıkla temizlemek için özel olarak şekillendirilmiş ve şekillendirilmiştir. Eşsiz tasarımı, darbeye dayanıklı, çift yoğunluklu bir tutamağa ve dayanıklı naylon kıllara sahiptir.

İki Uçlu Fırçamız, jant telleri, diskler, amortisörler, kranklar, bağlantılar ve pedallar üzerindeki kaydırılması zor kirlere ulaşmak için idealdir. Tasarımında, aşırı koşullarda kaymayan sağlam, darbeye dayanıklı bir sap ve dayanıklı naylon kıllar bulunur. İkiz fırça başlıkları, en dar alanlara ulaşmak için değiştirilebilir ve yeniden konumlandırılabilir.

Not: Tüm fırçaların performansını korumak için kaynar su ile ve sıcak parçalarda kullanmaktan kaçının. Kullanmadan önce ılık su kullanmanızı ve tüm sıcak parçaların soğumasını beklemenizi öneririz.

 

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR