20609 Bottle For Life Bundle Punk Motosiklet Temizleyici (4 Paket)
20609 Bottle For Life Bundle Punk Motosiklet Temizleyici (4 Paket)
20609 Bottle For Life Bundle Punk Motosiklet Temizleyici (4 Paket)

20609 Bottle For Life Bundle Punk Motosiklet Temizleyici (4 Paket) (20609)

0,00
Marka : Muc-Off
Fiyat : ₺1.970,00(KDV Dahil)
:

Tek kullanımlık plastiğin canına okuyun! Gezegenimizin bakımını sürüşümüz kadar ciddiye alıyoruz, bu nedenle çevre üzerinde mümkün olan en düşük etkiye sahip nihai bisiklet temizleme paketini oluşturmak istedik.

Paketin içinde, iki adet 1 litrelik normal Bisiklet Temizleyici şişesinden %92 daha az ambalaj kullanan dünyanın ilk plastik içermeyen bisiklet temizleyicisi olan inanılmaz yeni Punk Powder'ımızdan iki poşet bulacaksınız! Tamamen yeni Bottle For Life, zamana ve kire karşı dayanıklı, geri dönüştürülebilir, sağlam bir alüminyum sprey şişesidir! Şişeyi korumak için toksik olmayan, gıda sınıfı silikon bir tabanla birlikte gelir, böylece düşürüldüğünde daha da uzun süre dayanır (düşürüldüğü herhangi bir yüzeyi korurken!) ve engebeli zemine yerleştirildiğinde daha fazla stabilite sunar. 

İşin daha da güzel yanı, sıfır plastik içeren posta kutusu dostu bir eko pakette gelen yedek Punk Tozları sipariş edebilirsiniz, böylece daha fazla bisiklet temizleyicisi satın almanız gerektiğinde gelecekteki plastik tüketimini artırmanıza gerek kalmaz. Yani, oraya çıkın, gönlünüzce parçalayın, sonra geride mümkün olan en küçük plastik ayak izini bıraktığınızı bilerek kiri temizleyin.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR