637 Motorcycle All Weather Zincir Yağı 400ml
637 Motorcycle All Weather Zincir Yağı 400ml

637 Motorcycle All Weather Zincir Yağı 400ml (637)

0,00
Marka : Muc-Off
Fiyat : ₺585,00(KDV Dahil)
:

 

Yüksek performanslı, son teknoloji motosiklet zinciri yağımız olan seramik bazlı Muc-Off All-Weather Chain Lube'u tanıtabilir miyiz?

Yıllarca süren araştırma ve geliştirmeden sonra, sürücülerin bir zincir yağından ne istedikleri ve ihtiyaç duydukları konusunda bazı büyük farklılıklar olduğunu belirledik. Sonuçta, Yarış motosikletleri, tur motosikletleri ve arazi makinelerinin hepsinin farklı zincir yağlama gereksinimleri olacaktır. Muc-Off All-Weather Chain Lube, türünün ilk örneğidir ve daha uzun mesafeleri kapsayan tüm motosikletler için zincir verimliliğinde ve performansında devrim yaratacak şekilde ayarlanmıştır ve yeniden uygulama aralıkları arasında çok daha uzun süre gidebildiğiniz için turcular veya taşıtlar için idealdir. Eşsiz su itici, seramik, uçmayan formülümüz zincir baklasının derinliklerine nüfuz eder. Bu, zincirinizi her türlü hava koşulunda korozyona ve metalden metale aşınmaya karşı koruyacak dayanıklı bir koruyucu kaplama oluşturur. Benzersiz formülümüzün ek bir avantajı, bir UV Boyası içermesidir, bu da bir UV Torch kullanırken yağlayıcılara özgü kapsamı doğru bir şekilde görebileceğiniz anlamına gelir. Bu aynı zamanda, aksi takdirde fark edilmemiş olabilecek fazla püskürtmeyi silmenize de olanak tanır.

Tüm Hava Koşullarına Uygun Zincir Yağı, zinciriniz için daha fazla koruma ile uygulamalar arasında daha uzun aralıklar anlamına gelir!

  • Standart, O, X ve Z-Ring zincirleri için uygundur.
  • Uzun mesafeli tüm hava koşullarında on/off-road sürüşü için.
  • Maksimum koruma için yüksek performanslı sentetik formülasyon.
  • Seramik katkı maddeleri bileşen ömrünü uzatır ve beygir gücünü en üst düzeye çıkarır.
  • UV üzeri sprey boya içerir.

 

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR